NAVIGACION EU

Shitet nga: arben 05 Shk 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë

ESHTE PER EUROPE NE 46 SHTETE
republiken e kosoves dhe te gjitha fshatrat
instalimi behet pre 30 min deri 1 ore mvaret prej rrjetit
Punon pa wireles vetem me GPS ne te gjithe vendin
Eshte shum praktik i perdorshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim