NAVIGACION PER IPHONE & Samsung , HTC,LG,Sony, etj

Shitet nga: iphone 17 Qer 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
*** NAVIGON
*** NAVIGACION PER IPHONE DHE SAMSUNG***
gjenden 34 shtete te evropes edhe kosoven
punon vetem me GPS

Info 045 200 110
Viber: +37745200110.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.9891
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.Sony Xperia,
.
.
.


.
.
.
.
.
.
.
.
.
MacBook
retina
icloud
iPhone 6s
iPhone 6splus
Samsung s7 edge
Samsung s6 plus
golf 4
Golf VI
VW Golf VII
bmw
audi
Mercedes
mercedez
iPhone 5
iPhone 6
iPhone 4s
iPhone 5s
htc one
LG g1
LG g3
Lg g2
sony
xperia
MacBook air
efi
qera
local
banes
Volvo
fiat
corsa
opel
macbook
icloud
banesa
qira
lokale
htc
sony
samsung s7 edge
iphone 7
iphone 7 plus
iphone 7 pro
macbook air
macbook retina
bmw
mercedes evoNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim