Ndegjuese me bluetooth te pa dukshme

Shitet nga: .. 15 Sht 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten ndegjuesja me bluetooth,Kontakti vetem me e-mail adres.Varesja duhet te lidhet me telefon dhe ndegjuesja ne njerin vesh,eshte e pa dallueshme.

electrax@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim