Ndegjuese te fshehta per provime (MODEL I RI )

Shitet nga: asllan 16 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten ndegjuese te fshehta qe perdoren per provime apo pune te tjera jane kualitet dhe nuk shihen aspak
menyra shume e lehte e perdorimit

biseda telefonike degjohet pa problem dhe shume qarte . Jane shume me te mira se ato me magneta dhe me kualitative
2 BATERIA GRATIS
qmimi 50 euro
per menyren e perdorimit ju tregoj me hollesisht per te interesuarit .
te interesuarit te shkruajne imell ne : asllan.gashi90@hotmail.com
|
Bluetooth blututh , magnet ,me magnet, ndegjuse,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim