Ndegjuse per Kopjime

Shitet nga: Arijanit 25 Nën 04:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Lshoj me qera ndegjuset,qe jan te tejdukshme ne vesh, me magnetizem ne vesh, jan te dizjanuar per : Provime , Intervista , dhe po gjithashtu plot nevoja tjera.Jan prodhim amerikan.Cmimi Padiskutushem.
Mund te kontaktoni ne viber/whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim