Ndroj iphone 6 16 gb gold me galaxy edge

Shitet nga: Abc 26 Gsh 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ndroj iphone 6 gold 16 gb me faktur nga gjermania dhe paketim e tgjithat me samsung galaxy s6 edge
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim