Nr i ri/paperdorur

Shitet nga: Al 30 Nën 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet numri i ri i ipkos, 049 666 142. Numri nuk eshte ne perdorim dhe perkthimi ne emrin e bleresit behet menjeher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim