Nr vala 044 35 35 37

Shitet nga: Abdullaj 23 Jan 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Kontaktoni ne telefon dhe viber ne +377 44 316 216
Cmimi 70€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim