Nr vala 044 385 285

Shitet nga: Abdullah 23 Jan 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Kontaktoni ne telefon dhe viber ne +377 44 316 216
Cmimi 70€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim