Numer 045 54 55 56 dhe 049 62 62 96

Shitet nga: xxx 02 Maj 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
045 54 55 56 ( 80 euro )
049 62 62 96 ( 15 euro )
049 62 62 79 ( 15 euro )
Kontakti: 045 54 55 56
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim