Numer ipko dhe vala njejt 044/235/067 049/235/067

Shitet nga: dani 07 Shk 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes vala dhe iko kartel 044/049-235067 lajmronu numer 045360087
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim