Numer per Biznes

Shitet nga: Ipko 25 Shk 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes numer per biznes ipko 049800093 dhe vala 044800093 ose bej ndrrim me ndonje telefon. Mund te kontaktoni ne viber +37744800093
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim