Numra një njëpasnjëshëm (për çift)

Shitet nga: Mejdi 07 Shk 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 2 numra të operatorit mobil Vala të njëpasnjëshëm të përshtatshëm për çifte ose biznes.

Numrat janë 044 386 457 dhe 044 386 458.

Vlera e dy numrave së bashku është 20 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim