Numra të njejt vala dhe ipko

Shitet nga: Muharremi 12 Pri 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes numrat e njejt vala dhe ipko.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim