Numrat

Shitet nga: shitesi 06 Shk 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Numrat e tel 044 206706
045 320023 dhe
045 290 777(ky eshte i pa perdorur)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim