Numrat e telefonit vala 044592255 dhe ipko 04959..

Shitet nga: ali 13 Shk 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
shes numrat e vales dhe ipkos 044592255 .0492255
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim