Numrin 049 70 70 84 dhe 049 30 20 95

Shitet nga: Arianit Dragusha 23 Mar 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes numrat e ipkos.
049 70 70 84 50 euro
049 30 20 95 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim