Pjesë origjinal të iPhone 4

Shitet nga: Fisnik 28 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesë pjesë origjinale të iPhone 4 të ardhurë nga Gjermania.
Disa nga to i kam testuar edhe vetë.
Në shitje jan të gjitha qe shihen në foto dhe nuk i ndaj çmimi 30€.
Për më shumë na kontaktoni edhe në viber +38649-862-515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim