Pjese dhe pajisje kompjutere

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Coko-Mo 22 Jan 12:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pjese dhe pajisje kompjutere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim