Power Bank Gold per Iphone dhe Samsung 6s&S6Edge

Shitet nga: Hivzi 22 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Power Bank per iphone dhe samsung eshte gold 3 mbushje pa e fut ne rrym fare eshte i pershtatshem per njerz qe udhetojn me veture ose jane ne orare te gjata pune pres bleres serioz ju prsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim