Power CASE + CASE

Shitet nga: Behari 12 Gsh 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten Power CASE plus Case per mos mu gervisht dhe Rethi per Iphone 5 edhe 5S

Power Case 15 Euro
Case 8 Euro
Rethi 5 Euro

nese i merr 3jat i jap 25 Euro..

Nuk i Jap Ma lir...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim