SHITET Nr. 049 123 876

Shitet nga: ipko 28 Sht 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet nr i ipkos 049 123 876. mund te me.gjeni ne prishtin ose lipjan.
Mund te kontaktoni ne viber dhe me e-mail.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim