SIM Gateway Nokia

Shitet nga: Gezim 07 Dhj 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
SIM Gateway Nokia, montohet ne Central telefonike dhe sherben kur behet thirrjet me mundesu thirrjen permes Sim karteles Vala apo Ipko.
Shume zgjidhje e mire dhe e lire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim