SMART BALANCE - HOVERBOARD 150 euro new

Shitet nga: RROTA 14 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Hoverboard vjen me qmim special vetëm 150 euro / 12 ngjyra te ndryshme - modeli classic 6.5 inch ! Per te gjitha porosite transporti falas kudo ne Kosove, brenda 24 ore.

( Vizito faqen ne facebook: Hoverboard Rrota ne Albi Mall )

Po ashtu kemi edhe shume modele tjera me Bluetooth drita led, 8 inch dhe 10 inch (me shumic dhe pakic) / paisje pjes rezerv dhe servis per hoverboard


HOVERBOARD RROTA Adresa: ALBIMALL kati 0 (orari 10:00-22:00, çdo ditë) #tel +37745204208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim