Samsung Gear - ore dore

Shitet nga: Osman Gashi 06 Jan 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes oren Samsung Gear. I ardhur nga Zvicra.
Lidhet me telefonat Samsung permes Bluetooth-it.
Ora eshte digjitale me mundesi te ndrrimit te pamjes se ores (format mund te downloadohen prej internetit).
Permes lidhjes se ores me telefon, i zevendeson shume operacione te telefonit pa pasur nevoje te preket telefoni, p.sh. kur jeni duke vozitur dhe ju therret dikush ju permes ores mund t'i pergjigjeni. Te gjitha lajmerimet qe ju vijne ne telefon mund t'i hapni ne telefon. Telefoni gjithashtu eshte i pajisur me kamere.
Të interesuarit mund të kontaktojnë në: +377 44 633 281 - viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim