Samsung S2 camera/kamera

Shitet nga: Fjolla 14 Sht 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Kamera perpara (2Mps) dhe kamera pasme (8Mps) per Samsung S2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim