Samsung Servis i Autorizuar

Shitet nga: Samsung Servis Kosgram 15 Jan 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Samsung Mobile Prishtina Authorised Service Kosgram - eshte Servisi i pare dhe i vetem i Autorizuar nga Samsung. NE ju ofrojme riparime me pjese origjinale dhe me software origjinal.
Ju mirepresim. Adresa: Rruga Rexhep Luci Nr. 5 Ngjit me Kino ABC ose me Gizzi Grill Qender.
tel: 049 599 800 ose 045 831 600. Email : info@kosgram.com
www.kosgram.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim