Shes 3 numra te njejtë

Shitet nga: Mërgim 07 Shk 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 3 Numra te njejt numrat janë të tre operatorëve ipko,Zmobi dhe vala (numri është 044/049/045-69-30-30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim