Shes Mbushës Original me vule per iPhone 5 dhe 6

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shes Kablla 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Kablla Original per iPhone 5 dhe 6 janë te ardhura nga Amerika janë me kodë secila kabëll e ka vulën e vetë.

24 Online Kontakto Viber: +38649822859
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim