Shes Paisje per telefona, Shkop per selfie, etj

Shitet nga: Fatlum 12 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Paisje per telefona > Samsung, Iphone..

Shes Shkopa per Selfie me an te kablles .

Shes Adapter : LDINO Model : DL-AC10 input:Ac90-240v, 50-60HZ Output : DC5V USB port - 3 port = 10 euro , Adaperat jane shum te mire, e mbushin telefonin shpejt dhe mire, kan fuqi origjinale

Shes Adapter : LDINO 100-250v, 50-60HZ, 0.45A
Output : 5V--1000mA (max)
USB port - 1 port = 6 euro

Shes Kabell per Iphone Origjinal = 3 Euro
Shes Kabell per Samsung Origjinal = 3 Euro

Shes Kabell per Samsung = 2 euro
Shes Kabell per samsung = 2 euro
Shes Kabell per samsung mundsia e perdorimit ne dore per dekorim .
Lokali Gjindet ne Prishtine, Lagjja: Bregu i Diellit
JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim