Shes adaptera, vetem koken Original

Shitet nga: Remzi 15 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes adaptera, vetem koken Original, kemi me nje port, me dy porte, me tre porte, e mbush telefonin shpejt, mire, sepse ka fuqi te mire dhe te vertete.
Ju Mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim