Shes numrat 043-82-82-82 dhe 043-899-899

Shitet nga: Muhamet 20 Tet 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 2 numra te zog mobile
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim