Shes wirless charger

Shitet nga: Dardan 20 Nën 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes wirlees charger eshte nje paisje ku mund ta mbushesh telefonin me ante te paisjes eshte i ri i paperdorur paisja eshte blere jasht si dhe ben per te gjithe telefonat e mencur mobil
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim