Shiten Beats by dr.dre solo wireless 2

Shitet nga: Muli 20 Nën 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
shihen beats solo wireless 2 me wifi dhe bloututh me komplet paisjet te sapo ardhura nga zvicrra baj ndrrim me xbox one
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim