Shitet numer i vales 045/ 33-23-23 PAPERDORUR

Shitet nga: Sami 11 Gsh 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes numerin e vales 045/33-23-23

Eshte i paperdorur dhe i paktivizuar deri me tash
I pershatahem per biznese dhe organizata ndryshme
Çmimi sipas marrveshjes !

tag tag tagg
iphone 5 4 4s 5s, samsung galaxy, numer vip, numer i mire, lg, vala, 3g , 4g
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim