Solar Charger- Mbushes telefoni solar

Shitet nga: Edon 11 Shk 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR

Komuna: Prishtinë
Paisje e cila mbushet me rreze te diellit, por edhe me kabllo USB, ka dy USB port 1Amper dhe 2Amper, kapaciteti 1.5W.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim