Sony 3

Shitet nga: argjend 06 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 393 165 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes sony 3 shum lir osht shum i mir osht i rujtun shum. Si i ri . Boj edhe ndrrim me naj telefon . Soni i ka te gjitha paisjet . Posedon : 2 Kontrrollus . : Mbushes per 2 kontrolles . : DHE te gjitha kabllot tjera . . : Ka 1cd ^ Grand Turismo 5 ^^ . Arsyja qe pe shes o sepse i kam 2 sony 3 edhe 2skam qam vyn .Press blerrss serioz ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim