Sony SmartBand - regjistrues i aktiviteteve fizike

Shitet nga: Mon Salihu 20 Nën 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Sony SmartBand SWR10 eshte pajisje elektronike e cila permes konfigurimit me telefon te menqur bazuar ne sistemin operativ Android regjistron aktivitetet ditore fizike dhe sociale, perfshire: ecjen, vrapimin, vozitjen, fjetjen, leximin, shfletimin ne internet, kohen e kaluar ne rrjete sociale etj. Te gjitha keto mund te monitorohen ne programin e vecante qe instalohet ne telefon te menqur.

Pajisja gjithashtu mund te konfigurohet si ore alarmi, nese nuk doni ta zgjoni tjeterkend nga gjumi, e gjithashtu mund te kofigurohet t'ju njoftoje permes vibrimit per telefonatat apo mesazhet e pranuara ne telefon.

Pajisja eshte e re, e paperdorur, pervec qe eshte testuar per rregullsine e saj.

Mbushet permes USB kabllos dhe nje mbushje zgjat 5 dite dhe eshte rezistent ndaj ujit.

Ne pakete jane:

1 x chip;
2 x hallka silikoni varesisht per madhesine e nyjes se dores; dhe
1 x kabllo per mbushjen e pajisjes permes USB-se.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim