Telefon + zerim i madh

Shitet nga: Arben 10 Pri 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet telefoni qe mundesh te bisedosh pa penguar ne veture
ka mikrofonin dhe zerimi montohet ne xham
ky ne foto eshte
punojn te dyjat
cmimi 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim