Tonera Origjinal Per Te GJitha Llojet E Printerave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TrioTek Shpk 13 Gsh 14:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kemi tonera Origjinal Per Te Gjitha Llojet e Printerave, Si Dhe Ink Ketrigjave Me Çmime Te Volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim