USB 64GB me dy porte Comp.&Smartph. SanDisc

Shitet nga: Arbi 09 Pri 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes usb te preferuara per compjuter dhe te perdorshme direkt per tel .celular si samsung htc sony ericson etj shume te mira dhe praktike pr shkarkimin e materialevefoto video nga tel. dhe paisjet tjera per ruajtje dhe programe te ndryshme.. te pershtatshme edhe per mbajtje ne celsa dhe e qendrushme per mos u demtuar..
Jane te importuara nga jasht
Cmimi fix per cop 31.90
Nese merren me shume se 2 mund te jipen me lire..
Mundeni edhe ne viber mu interesu..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim