VIP numer i vecante i Vales !!!

Shitet nga: Arber 06 Gsh 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes numrin e vecante te Vala 044-875-865 , meqe e kam perdore shume pak dhe kam kalu ne Z-Mobile. NUmri eshte qe 10 vite imi dhe nuk eshte I regjistruar apo deponuar ne asnje banke!
Pres thirrje serioze prej 10.00-22.00 h !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim