Vala ipko te njejt

Shitet nga: doni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
shes dy numrat e telefonit per arsye private qmimi 500 euro dyte 044111382 dhe 049111382 numrat jan prej numrave te pare te postes mundeni me verifiku mu bindun jan ne emer timin personal ai qe blen ja qes mbi veti per numra garantoj ju pershendes ju lutem ner let qmim nuk vijn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim