Zire Palm m150 organizer

Shitet nga: ... 25 Dhj 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Zire Palm m150 organizer i ri dhe shume i lire. Shitet me te gjitha pajisjet percjellese: USB kabllo per lidhje me PC, softveri me program per menaxhim/sinkronizim te dhenave ne PC, adapteri/mbushesi, futrolla e lekures origjinal.
Kontakti 044220290 edhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim