shes mbushes mobil per celulare "power bank" 10€

Shitet nga: Shkelzen 25 Shk 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
shes mbushes mobil per celular iphon dhe samsung i sapoimportuar nga gjermania ne gjendje te rregullt
mund te kontaktoni ne viber +38649426359
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim