shitet numrat e njejt vala dhe ipko 044/049 222238

Shitet nga: sylejman jakupi 25 Nën 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shiten dy numra te njejt te vales dhe ipkos
044/049 222 238
qmimi eshte me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim