u shit

Shitet nga: Endrit 16 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 2 kartela Z Mobile shume te lehte dhe te mire per biznes.
"" 045 55 00 66 """

dhe

"" 045 55 00 67 ""

Cmimi per numer eshte 20 euro.
Na kontaktoni ne nr 044 394 216 , 044 394 205 ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim