viber +377 44 900 766

Shitet nga: Bleart 08 Pri 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
2 camera perpara dhe mbrapa Osht ne gjendje te rregullt dhe shum i rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim