Bejm riparimin e elektonikes

Shitet nga: ZENA 29 Mar 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm riparimin, montimin orave elektrike,tv dhe te gjithave pajisjeve elektrike.
Bejm edhe montimin e rrymes prej temelit te shpijave,banesave e tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim