Carbon Bateri

Shitet nga: Lirim 20 Shk 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
Carbon Bateri 4.5 (Volt) Per eksperimente te ndryshme. Kopleti ka 6 Bateri dhe vjen i izoluar.
Nje komolet 3 Euro.
Viber dhe Whatapp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim